Úszótanfolyam a Delfinben!

Az úszás technikájának elsajátításában segítenek szakképzett úszásoktatóink, akik értenek a gyerekek nyelvén, mégis határozott és magabiztos viselkedésükkel gyorsan a gyerekek kedvencévé válnak.

Úszótanfolyam, edzés, kondicionáló úszás

buborék csoport : hétfő - szerda 3 -5 évesek és kező csoport: 5 évestől  16:45; 17:30  Mariann néni, Marci bácsi /tanmedence / buborék csoport

buborék csoport : kedd - csütörtök 3-5 évesek és kezdő csoport: 5 évestől 17:30 Kriszti néni , Marci bácsi /tanmedence /

kezdő és közép haladó csoport : kedd - csütörtök 16:45 Marci bácsi / tanmedence /

haladó ,edzés előkészítő csoport : kedd – csütörtök 18:15 Marci bácsi / hátsó, 21m medence/

edzés : hétfő - sze 15:00 Gabi néni / mélyvíz 33 m medence /

edzés : hétfő - szerda-péntek 18:15  Marci bácsi /mélyvíz 33 m medence /

edzés : kedd-csütörtök  6:00 Bandi bácsi / mélyvíz 33 m és hátsó 21 m medence /

edzés :  hétfő - kedd -csütörtök - péntek  6:00 Bandi bácsi / mélyvíz 33 m medence / október 01-től

edzés : hétfő - kedd – szerda- csütörtök – péntek 15:00 Bandi bácsi / mélyvíz 33 m medence /

edzés : szombat  8:00 Bandi bácsi / mélyvíz 33 m medence/

haladó  csoport edzés :  hétfő – szerda – péntek 18:15 Marci bácsi / mélyvíz 33 m medence /

haladó, edzés előkészítő : hétfő -kedd - szerda -csütörtök -péntek  16:00 ; 16:45 Kriszti néni  / hátsó 21m medence/

edzés, kondicionáló edzés : hétfő - szerda - péntek  17:30 Kriszti néni /mélyvíz 33 m medence /

edzés:  hétfő - kedd –csütörtök – péntek 6:00 ,szombat 8:00  Bandi bácsi /mélyvíz 33 m medence/

A csoportokba be lehet kapcsolódni folyamatosan.

Célunk, hogy a gyermekek már egészen kiskoruktól játékos, vízhez szoktató foglalkozások során, közelebb kerülhessenek az uszoda világához, illetve az úszáshoz, amely köztudottan az egyik legegészségesebb mozgásforma.

Tanfolyamok kezdő-középhaladó-haladó csoportokban indulnak, valamint edzés, kondicionáló úszás egészíti ki a programot. A tanfolyamok a délutáni órákban kezdődnek, 16:45 -19:00 óra között.

Tanfolyam, tagsági díj:

15.000 Ft/hó / - heti 2-3 alkalom,

10.000 Ft/hó  / - heti 1 alkalom

6.200 Ft/hó - sportolói óra

A belépőjegyet /kedvezményes, lelátó jegy/ az uszoda pénztárában lehet megvásárolni.

https://www.csitaryuszoda.hu/ diákigazolvány szükséges.

Jelentkezés, beiratkozás ,információ:  a Csitáry G.Emil uszoda előcsarnokában lévő / uszoda pénztárral szemben/ Delfin Sportegyesület Arena Sportboltjában hétköznap 15:00 – 18:00 között.

Szeretettel várunk Mindenkit a Delfin Sportegyesület csapatába, ahol felkészült, barátságos, gyermekszerető edzők várják csoportjaikba a  kezdő, illetve az úszást folytatókat, az edzésre járó gyermekeket.