DELFIN SPORTEGYESÜLET SZÉKESFEHÉRVÁR

2011 Megérte vízbe ugraniuk

2011 Megérte vízbe ugraniuk

Székesfehérvár (tb) A hét végén Székesfehérváron rendezték a 19. Köztársaság Napi úszóversenyt, amelyen megyénk versenyzõi alaposan kitettek magukért.

2011. december. 05. hétfõ | Szerzõ: Tóth Bence

A delfines Fekete Ferenc 4 aranyat s 1 ezüstöt, Kiss Adél 4 aranyat, Csanádi Zsombor 2 aranyat s 2 ezüstöt, Tatai Emõke 1-1  aranyat s ezüstöt,  Molnár Márton egy aranyat szerzett. A Hullám '91 színeiben versenyzõ  Szép Edina 1-1 arannyal s  bronzzal, Balogh Nikolett 2 ezüsttel, Szalay Viktória 2 ezüsttel s 1 bronzzal, Szeder Tibor és Oblat Rudolf 1-1 arannyal, Nagy Ákos, Szalánczi Áron és Varró Levente1-1 bronzzal gazdagodott. A móri Leitner Zsófia 1 arannyal s 2 bronzzal, Varga Nóra 1 arannyal, Rubint Dorka 1 bronzzal tért haza. A Dunaferr-DVSI mérlege: 3 arany, 8 ezüst és 10 bronzérem. A vidékválogatott színeiben Fejért képviselõ Sebestyén Dalma 3 aranyat,  Gubics Máté   2 aranyat s 1 bronzot, Sárdi Levente 1   aranyat s 2 bronzot, Szlobodnyik Nóra 2 aranyat ért el.

Elérhetőségeink

8000 Székesfehérvár, Mészöly G.u. Csitáry G.Emil Uszoda (http://www.csitaryuszoda.hu)További információk az uszoda elõcsarnokában lévő Arena sportboltban, ahol az úszáshoz szükséges felszerelés is megvásárolható hétköznap 15:00-18:00 között.

Edzések, úszótanfolyamok helyszíne:

8000 Székesfehérvár, Mészöly G.u. Csitáry G.Emil Uszoda (http://www.csitaryuszoda.hu)
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.