Delfin Sportegyesület Székesfehérvár - 2014. November 1. Szombat, Marianna napja van.

2012. I. félév

HajósHajós Alfréd Kupa I. Forduló
Versenykiírása
1.Verseny helye: Debreceni Sportuszoda (Debrecen Zákány u. ) 10 pályás versenymedence,
elektromos időmérés, vízhőfok 26-27 C. /A verseny 8 pályán kerül lebonyolításra/
2. A verseny ideje: 2014, február 15. szombat 10.00 óra
3. A verseny célja:
Versenyzési lehetőség biztosítása a meghívott egyesületek versenyzői részére
4. A verseny rendezője: Debreceni Sportcentrum Sportiskola Úszószakosztálya
5. A versenybíróság elnöke: Kozma Péter
6. A verseny résztvevői:
- Az egyesületek által benevezett versenyzőknek, érvényes tagsági jogviszonnyal, versenyzési és
sportolói azonosító kártyával, valamint érvényes sportorvosi engedéllyel kell rendelkezniük.
Az 1985. január 01 után született versenyzők esetében, az úszásnem sikeres szakmai minimum
vizsgája is szükséges.
7. Korosztályok:
„ A”kategória 1999 és idősebb fiú - leány
„B” kategória 2000-2001 fiú - leány
„C” kategória 2002-2003 fiú – leány
„D” kategória 2004 fiú – leány
„E” kategória 2005 fiú -- leány
„F” kategória 2006 fiú – leány
„G” kategória 2007 és fiatalabb fiú – leány
8. Nevezési időszak: 2014, Február 01.-től Február 11.-ig 24.00-óráig.
A nevezések csak a megadott időintervallum alatt lehetségesek, illetve törölhetők, módosíthatók.
Helyszíni nevezést, módosítást nem fogadunk el!
Nevezés:
- A hazai rendszerben regisztrált versenyzőknek a MÚSZ úszás rendszerén keresztül
http://www.muszuszoranglista.hu
- A külföldi versenyzők a nevezéseket az alábbi email címre küldjék:
zoltan.milotai@dbsportcentrum.hu
9.Nevezési díj: - 800 Ft/fő/rajt
- Fizetés módja, készpénzben a helyszínen, számla alapján.
10.Díjazás:
- A versenyszámokban, nemenként és korcsoportonként elkülönítve történik.
- Minden kategória első három helyezettje éremdíjazásban részesül.
11. Egyebek:
- Az első bemelegítésre 8.45 – 9.45-ig van lehetőség az 50m-es medencében.
- A második bemelegítésre 13.00 – 13.30-ig van lehetőség az 50m-es medencében.
- A 25 m-es medence igénybe vételére a verseny ideje alatt korlátlan lehetőség nyílik.
- Minden versenyszámban időfutamos beosztást alkalmazunk, ahol az utolsó futam a legerősebb.
- Az eredményhirdetés a versenyszámok alatt történik. Kérjük a versenyzők pontos megjelenését!
- Az uszodába a versenyzők, edzők, nézők ingyenesen léphetnek be.
- Az uszoda házirendjének betartása mindenkire nézve kötelező!
12. A versenyen a MUSZ és FINA szabályait alkalmazzuk.
13 A versenyszámok és azok sorrendje: C-D-E-F-G korcsoportok
1./ 100 m fiú gyors C-D-E-F-G korcsoport
2./ 100 m leány gyors C-D-E-F-G korcsoport
3./ 200 m fiú hát C-D-E korcsoport
4./ 200 m leány hát C-D-E korcsoport
5./ 100 m fiú hát F-G korcsoport
6./ 100 m leány hát F-G korcsoport
7./ 100 m fiú pillangó C-D-E korcsoport
8./ 100 m leány pillangó C-D-E korcsoport
9./200 m fiú mell C-D-E korcsoport
10./200 m leány mell C-D-E korcsoport
11./100 m fiú mell F-G korcsoport
12./100 m leány mell F-G korcsoport
13./200 m fiú vegyes D-E korcsoport
14./200 m leány vegyes D-E korcsoport
15./400 m fiú vegyes C korcsoport
16./400 m leány vegyes C korcsoport
13.00 órától- 13.30-ig Bemelegítés az A-B korcsoport versenyzői részére
Rajt 13.40
14. A versenyszámok és azok sorrendje: A-B korcsoportok
1./ 100 m fiú gyors A-B korcsoport
2./ 100 m leány gyors A-B korcsoport
3./ 200 m fiú hát A-B korcsoport
4./ 200 m leány hát A-B korcsoport
5./ 100 m fiú pillangó A-B korcsoport
6./ 100 m leány pillangó A-B korcsoport
7./200 m fiú mell A-B korcsoport
8./200 m leány mell A-B korcsoport
9./200 m fiú vegyes A-B korcsoport
10./200 m leány vegyes A-B korcsoport
11./400 m fiú gyors A-B korcsoport
12./400 m leány gyors A-B korcsoport
Sántics Béla
DSC-SI úszószakosztály igazgató Alfréd Kupa I. FordulóVersenykiírása
1.Verseny helye: Debreceni Sportuszoda (Debrecen Zákány u. ) 10 pályás versenymedence,
elektromos időmérés, vízhőfok 26-27 C. /A verseny 8 pályán kerül lebonyolításra/
2. A verseny ideje: 2014, február 15. szombat 10.00 óra
3. A verseny célja:
Versenyzési lehetőség biztosítása a meghívott egyesületek versenyzői részére
4. A verseny rendezője: Debreceni Sportcentrum Sportiskola Úszószakosztálya
5. A versenybíróság elnöke: Kozma Péter
6. A verseny résztvevői:
- Az egyesületek által benevezett versenyzőknek, érvényes tagsági jogviszonnyal, versenyzési és
sportolói azonosító kártyával, valamint érvényes sportorvosi engedéllyel kell rendelkezniük.
Az 1985. január 01 után született versenyzők esetében, az úszásnem sikeres szakmai minimum
vizsgája is szükséges.
7. Korosztályok:
„ A”kategória 1999 és idősebb fiú - leány
„B” kategória 2000-2001 fiú - leány
„C” kategória 2002-2003 fiú – leány
„D” kategória 2004 fiú – leány
„E” kategória 2005 fiú -- leány
„F” kategória 2006 fiú – leány
„G” kategória 2007 és fiatalabb fiú – leány
8. Nevezési időszak: 2014, Február 01.-től Február 11.-ig 24.00-óráig.
A nevezések csak a megadott időintervallum alatt lehetségesek, illetve törölhetők, módosíthatók.
Helyszíni nevezést, módosítást nem fogadunk el!
Nevezés:
- A hazai rendszerben regisztrált versenyzőknek a MÚSZ úszás rendszerén keresztül
http://www.muszuszoranglista.hu
- A külföldi versenyzők a nevezéseket az alábbi email címre küldjék:
zoltan.milotai@dbsportcentrum.hu
9.Nevezési díj: - 800 Ft/fő/rajt
- Fizetés módja, készpénzben a helyszínen, számla alapján.
10.Díjazás:
- A versenyszámokban, nemenként és korcsoportonként elkülönítve történik.
- Minden kategória első három helyezettje éremdíjazásban részesül.
11. Egyebek:
- Az első bemelegítésre 8.45 – 9.45-ig van lehetőség az 50m-es medencében.
- A második bemelegítésre 13.00 – 13.30-ig van lehetőség az 50m-es medencében.
- A 25 m-es medence igénybe vételére a verseny ideje alatt korlátlan lehetőség nyílik.
- Minden versenyszámban időfutamos beosztást alkalmazunk, ahol az utolsó futam a legerősebb.
- Az eredményhirdetés a versenyszámok alatt történik. Kérjük a versenyzők pontos megjelenését!
- Az uszodába a versenyzők, edzők, nézők ingyenesen léphetnek be.
- Az uszoda házirendjének betartása mindenkire nézve kötelező!
12. A versenyen a MUSZ és FINA szabályait alkalmazzuk.
13 A versenyszámok és azok sorrendje: C-D-E-F-G korcsoportok
1./ 100 m fiú gyors C-D-E-F-G korcsoport
2./ 100 m leány gyors C-D-E-F-G korcsoport
3./ 200 m fiú hát C-D-E korcsoport
4./ 200 m leány hát C-D-E korcsoport
5./ 100 m fiú hát F-G korcsoport
6./ 100 m leány hát F-G korcsoport
7./ 100 m fiú pillangó C-D-E korcsoport
8./ 100 m leány pillangó C-D-E korcsoport
9./200 m fiú mell C-D-E korcsoport
10./200 m leány mell C-D-E korcsoport
11./100 m fiú mell F-G korcsoport
12./100 m leány mell F-G korcsoport
13./200 m fiú vegyes D-E korcsoport
14./200 m leány vegyes D-E korcsoport
15./400 m fiú vegyes C korcsoport
16./400 m leány vegyes C korcsoport
13.00 órától- 13.30-ig Bemelegítés az A-B korcsoport versenyzői részére
Rajt 13.40
14. A versenyszámok és azok sorrendje: A-B korcsoportok
1./ 100 m fiú gyors A-B korcsoport
2./ 100 m leány gyors A-B korcsoport
3./ 200 m fiú hát A-B korcsoport
4./ 200 m leány hát A-B korcsoport
5./ 100 m fiú pillangó A-B korcsoport
6./ 100 m leány pillangó A-B korcsoport
7./200 m fiú mell A-B korcsoport
8./200 m leány mell A-B korcsoport
9./200 m fiú vegyes A-B korcsoport
10./200 m leány vegyes A-B korcsoport
11./400 m fiú gyors A-B korcsoport
12./400 m leány gyors A-B korcsoport
Sántics Béla
DSC-SI úszószakosztály igazgatóHajós Alfréd Kupa I. Forduló
Versenykiírása
1.Verseny helye: Debreceni Sportuszoda (Debrecen Zákány u. ) 10 pályás versenymedence,
elektromos időmérés, vízhőfok 26-27 C. /A verseny 8 pályán kerül lebonyolításra/
2. A verseny ideje: 2014, február 15. szombat 10.00 óra
3. A verseny célja:
Versenyzési lehetőség biztosítása a meghívott egyesületek versenyzői részére
4. A verseny rendezője: Debreceni Sportcentrum Sportiskola Úszószakosztálya
5. A versenybíróság elnöke: Kozma Péter
6. A verseny résztvevői:
- Az egyesületek által benevezett versenyzőknek, érvényes tagsági jogviszonnyal, versenyzési és
sportolói azonosító kártyával, valamint érvényes sportorvosi engedéllyel kell rendelkezniük.
Az 1985. január 01 után született versenyzők esetében, az úszásnem sikeres szakmai minimum
vizsgája is szükséges.
7. Korosztályok:
„ A”kategória 1999 és idősebb fiú - leány
„B” kategória 2000-2001 fiú - leány
„C” kategória 2002-2003 fiú – leány
„D” kategória 2004 fiú – leány
„E” kategória 2005 fiú -- leány
„F” kategória 2006 fiú – leány
„G” kategória 2007 és fiatalabb fiú – leány
8. Nevezési időszak: 2014, Február 01.-től Február 11.-ig 24.00-óráig.
A nevezések csak a megadott időintervallum alatt lehetségesek, illetve törölhetők, módosíthatók.
Helyszíni nevezést, módosítást nem fogadunk el!
Nevezés:
- A hazai rendszerben regisztrált versenyzőknek a MÚSZ úszás rendszerén keresztül
http://www.muszuszoranglista.hu
- A külföldi versenyzők a nevezéseket az alábbi email címre küldjék:
zoltan.milotai@dbsportcentrum.hu
9.Nevezési díj: - 800 Ft/fő/rajt
- Fizetés módja, készpénzben a helyszínen, számla alapján.
10.Díjazás:
- A versenyszámokban, nemenként és korcsoportonként elkülönítve történik.
- Minden kategória első három helyezettje éremdíjazásban részesül.
11. Egyebek:
- Az első bemelegítésre 8.45 – 9.45-ig van lehetőség az 50m-es medencében.
- A második bemelegítésre 13.00 – 13.30-ig van lehetőség az 50m-es medencében.
- A 25 m-es medence igénybe vételére a verseny ideje alatt korlátlan lehetőség nyílik.
- Minden versenyszámban időfutamos beosztást alkalmazunk, ahol az utolsó futam a legerősebb.
- Az eredményhirdetés a versenyszámok alatt történik. Kérjük a versenyzők pontos megjelenését!
- Az uszodába a versenyzők, edzők, nézők ingyenesen léphetnek be.
- Az uszoda házirendjének betartása mindenkire nézve kötelező!
12. A versenyen a MUSZ és FINA szabályait alkalmazzuk.
13 A versenyszámok és azok sorrendje: C-D-E-F-G korcsoportok
1./ 100 m fiú gyors C-D-E-F-G korcsoport
2./ 100 m leány gyors C-D-E-F-G korcsoport
3./ 200 m fiú hát C-D-E korcsoport
4./ 200 m leány hát C-D-E korcsoport
5./ 100 m fiú hát F-G korcsoport
6./ 100 m leány hát F-G korcsoport
7./ 100 m fiú pillangó C-D-E korcsoport
8./ 100 m leány pillangó C-D-E korcsoport
9./200 m fiú mell C-D-E korcsoport
10./200 m leány mell C-D-E korcsoport
11./100 m fiú mell F-G korcsoport
12./100 m leány mell F-G korcsoport
13./200 m fiú vegyes D-E korcsoport
14./200 m leány vegyes D-E korcsoport
15./400 m fiú vegyes C korcsoport
16./400 m leány vegyes C korcsoport
13.00 órától- 13.30-ig Bemelegítés az A-B korcsoport versenyzői részére
Rajt 13.40
14. A versenyszámok és azok sorrendje: A-B korcsoportok
1./ 100 m fiú gyors A-B korcsoport
2./ 100 m leány gyors A-B korcsoport
3./ 200 m fiú hát A-B korcsoport
4./ 200 m leány hát A-B korcsoport
5./ 100 m fiú pillangó A-B korcsoport
6./ 100 m leány pillangó A-B korcsoport
7./200 m fiú mell A-B korcsoport
8./200 m leány mell A-B korcsoport
9./200 m fiú vegyes A-B korcsoport
10./200 m leány vegyes A-B korcsoport
11./400 m fiú gyors A-B korcsoport
12./400 m leány gyors A-B korcsoport
Sántics Béla
DSC-SI úszószakosztály igazgató

Utánpótlás verseny II. forduló
Budapest, 2012. március 24.
1. versenyszám 400 m. fiú gyorsúszás
22. Várnai Márton 2002 Szfvári DELFIN SE 6:27,07 183p

2. versenyszám 400 m. leány gyorsúszás
21. Ács Barbara 2003 Szfvári DELFIN SE 6:46,98 202p

5. versenyszám 50 m. fiú mellúszás
16. Kádas Áron 2002 Szfvári DELFIN SE 0:49,09 160p
24. Várnai Márton 2002 Szfvári DELFIN SE 0:52,54 130p

6. versenyszám 50 m. leány mellúszás
9 évesek
34. Ács Barbara 2003 Szfvári DELFIN SE 1:02,10 110p

7. versenyszám 50 m. fiú hátúszás
8 évesek és fiatalabbak
34. Fekete Bertalan 2005 Szfvári DELFIN SE 1:03,77 53p

Hódmezővásárhely, Gyarmati Dezső Sportuszoda, 2012. március 24.
2011-2012. Tanévi Úszó Országos Diákolimpia - III.A , B -IV.A.B. korcsoport
100 m. fiú gyorsúszás
  1. versenyszám Országos csúcs: 0:49.13 (Zubor Attila - 2001)
    1.Fekete Ferenc 1999 Székesfehérvár 0:58,09 526p
50m: 0:28,40
100 m. fiú mellúszás
5. versenyszám Országos csúcs: 1:00.23 (Gyurta Dániel - 2011)
2. Fekete Ferenc 1999 Székesfehérvár 1:17,06 439p
50m: 0:37,60
100 m. leány pillangóúszás
8.versenyszám Országos csúcs: 0:58.39 (Dara Eszter – 2008)
19. Herczeg Kitti 2000 Székesfehérvár 1:26,65 270p
50m: 0:39,94
50 m. fiú mellúszás
5. versenyszám Országos csúcs: 0:27.51 (Flaskay Mihály - 2002)
16. Németh Márk 1999 Székesfehérvár 0:46,88 184p
50 m. leány mellúszás
6. versenyszám Országos csúcs: 0:31.34 (Kovács Ágnes - 2000)
  1. Felhoffer Eszter 1999 Székesfehérvár 0:47,11 253p
100 m. fiú gyorsúszás
  1. versenyszám Országos csúcs: 0:49.13 (Zubor Attila – 2001)
17. Molnár Márton 1998 Székesfehérvár 1:01,34 447p
50m: 0:29,46
100 m. fiú mellúszás
  1. versenyszám Országos csúcs: 1:00.23 (Gyurta Dániel – 2011)
5. Fekete Kristóf 1997 Székesfehérvár 1:14,33 489p
50m: 0:35,68
100 m. fiú hátúszás
5. versenyszám Országos csúcs: 0:53.88 (Cseh László - 2009)
2. Csanádi Zsombor 1998 Székesfehérvár 1:04,88 513p
50m: 0:31,44
100 m. fiú pillangóúszás
7.versenyszám Országos csúcs: 0:51.98 (Cseh László – 2011)
11. Csanádi Zsombor 1998 Székesfehérvár 1:07,47 402p
50m: 0:30,59
 
2011-2012. Tanévi Úszó Országos Diákolimpia - V-VI.A korcsoport
 
100 m. leány gyorsúszás
2. versenyszám Országos csúcs: 0:53.74 (Verrasztó Evelyn - 2009)
2. Kis Adél 1993 Székesfehérvár 0:59,24 679p
50m: 0:29,02
100 m. leány mellúszás
  1. versenyszám Országos csúcs: 1:07.79 (Kovács Ágnes – 2000)
13. Tatai Emőke 1995 Székesfehérvár 1:26,20 418p
50m: 0:41,82
100 m. leány pillangóúszás
  1. versenyszám Országos csúcs: 0:58.39 (Dara Eszter – 2008)
3. Kis Adél 1993 Székesfehérvár 1:04,08 669p
50m: 0:30,16
 



A teljes jegyzőkönyv: http://www.misisportuszoda.hu/
http://www.muszuszoranglista.hu/get_pic.php?table=kerelem&col=id&id=347&pic=jegyzokonyv

I. Aranyhomok Kupa Úszóverseny I. forduló Kecskemét, 2012.03.03
50 m fiú hátúszás 1. versenyszám
"D" 2002
22. Várnai Márton 2002 Szfvári DELFIN SE 0:45,60 146p
28.Lékó Szabolcs 2002 Szfvári DELFIN SE 0:50,20 109p
50 m leány hátúszás 2.versenyszám
"C" 2003
12.Ács Barbara 2003 Szfvári DELFIN SE 0:47,73 182p
28.Gebe Evelin 2003 Szfvári DELFIN SE 0:55,70 114p
"B" 2004
18.Cifra Kira 2004 Szfvári DELFIN SE 0:54,45 122p
50 m fiú mellúszás 3. versenyszám
"D" 2002
9. Kádas Áron 2002 Szfvári DELFIN SE 0:50,37 148p
13.Várnai Márton 2002 Szfvári DELFIN SE 0:51,35 140p
50 m leány mellúszás 4.versenyszám
"C" 2003
24.Gebe Evelin 2003 Szfvári DELFIN SE 1:03,34 104p
"VK" versenyen kívül
6. Tatai Emőke 1995 Szfvári DELFIN SE 0:40,90 386p
100 m fiú gyorsúszás 5.versenyszám
35. Cifra Patrik 2001 Szfvári DELFIN SE 1:18,26 215p
"E" 2000-2001
55. Gilicze Bence 2001 Szfvári DELFIN SE 1:38,41 108p
  1. Magyar Szabolcs 2001 Szfvári DELFIN SE 1:39,77 103p
"D" 2002
  1. Várnai Márton 2002 Szfvári DELFIN SE 1:22,86 181p
  2. Kádas Áron 2002 Szfvári DELFIN SE 1:23,54 177p
  1. Lékó Szabolcs 2002 Szfvári DELFIN SE 1:42,91 94p
100 m leány gyorsúszás 6. versenyszám
"H" 1995 és idősebb
8. Tatai Emőke 1995 Szfvári DELFIN SE 1:15,50 328p
"E" 2000-2001
  1. Kotnyek Bettina 2001 Szfvári DELFIN SE 1:13,72 352p
"C" 2003
  1. Ács Barbara 2003 Szfvári DELFIN SE 1:33,00 175p
200 m fiú hátúszás 11.versenyszám
"E" 2000-2001
  1. Cifra Patrik 2001 Szfvári DELFIN SE 3:13,06 194p
200 m fiú mellúszás 13.versenyszám
"E" 2000-2001
19.Cifra Patrik 2001 Szfvári DELFIN SE 3:26,30 235p
27. Magyar Szabolcs 2001 Szfvári DELFIN SE 4:20,46 116p
200 m leány mellúszás 14. versenyszám
"H" 1995 és idősebb
  1. Tatai Emőke 1995 Szfvári DELFIN SE 3:09,04 407p
"F" 1998-1999
  1. Kotnyek Bettina 2001 Szfvári DELFIN SE 3:16,19 364p
400 m fiú gyorsúszás 15. versenyszám
"E" 2000-2001
  1. Endrődi Csaba 2001 Szfvári DELFIN SE 7:53,66 100p
"CD" 2002 és fiatalabb
16. Kádas Áron 2002 Szfvári DELFIN SE 6:15,91 200p
  1. Várnai Márton 2002 Szfvári DELFIN SE 6:21,50 191p
400 m leány gyorsúszás 16.versenyszám
  1. Kotnyek Bettina 2001 Szfvári DELFIN SE 5:31,26 376p
"CD" 2002 és fiatalabb
  1. Ács Barbara 2003 Szfvári DELFIN SE 6:43,05 208p
 

Budapest Kupa I. forduló Budapest, 2012. február 25.
 
50 m. fiú pillangóúszás
1. versenyszám
II. korcsoport
3. Fekete Ferenc 1999 Szfvári DELFIN SE 0:29,75 428p
7. Csanádi Zsombor 1998 Szfvári DELFIN SE 0:30,46 399p
I. korcsoport
19. Kiss Dominik Dárius 2001 Szfvári DELFIN SE 0:37,04 222p
50 m. leány pillangóúszás
2. versenyszám
III. korcsoport
2. Kiss Adél 1993 Szfvári DELFIN SE 0:29,48 615p
400 m. fiú gyorsúszás
3. versenyszám
III. korcsoport
36. Fekete Kristóf 1997 Szfvári DELFIN SE 4:52,05 427p
II. korcsoport
7. Csanádi Zsombor 1998 Szfvári DELFIN SE 4:36,10 506p
II. korcsoport
15. Fekete Ferenc 1999 Szfvári DELFIN SE 4:46,78 451p
I. korcsoport
14. Kiss Dominik Dárius 2001 Szfvári DELFIN SE 5:18,22 330p
400 m. leány gyorsúszás
4. versenyszám
III. korcsoport
3. Kiss Adél 1993 Szfvári DELFIN SE 4:28,10 709p
100 m. fiú hátúszás
5. versenyszám
III. korcsoport
9. Fekete Kristóf 1997 Szfvári DELFIN SE 1:09,02 426p
II. korcsoport
1. Csanádi Zsombor 1998 Szfvári DELFIN SE 1:03,85 538p
Edzője: Daniel Andras
7. Fekete Ferenc 1999 Szfvári DELFIN SE 1:10,90 393p
I. korcsoport
5. Kiss Dominik Dárius 2001 Szfvári DELFIN SE 1:19,89 274p
100 m. leány hátúszás
6. versenyszám
III. korcsoport
9. Kiss Adél 1993 Szfvári DELFIN SE 1:13,45 495p
200 m. fiú vegyesúszás
7. versenyszám
II. korcsoport
1. Fekete Ferenc 1999 Szfvári DELFIN SE 2:23,07 507p
Edzője: Dániel András
4. Csanádi Zsombor 1998 Szfvári DELFIN SE 2:27,20 465p
 
I.korcsoport
18. Kiss Dominik Dárius 2001 Szfvári DELFIN SE 2:54,38 280p
 
200 m. leány vegyesúszás
8. versenyszám
III. korcsoport
2. Kiss Adél 1993 Szfvári DELFIN SE 2:26,42 639p
Ranglista
Fiúk
1. Vékony Csaba 1996 BVSC-Zugló 2063 p
2. Dudás Dániel 1994 Kaposvári SI 1999 p
3. Csanádi Zsombor 1998 Szfvári DELFIN SE 1908 p
4. Fekete Ferenc 1999 Szfvári DELFIN SE 1779 p
5. Szabó Dániel 1996 BVSC-Zugló 1775 p
6. Péics Dávid 1997 Budafóka XXII. SE 1773 p
7. Monori Kristóf 1999 A Jövő SC Veolia 1760 p
8. Reményi Ármin 1998 Kőbánya Sport Club 1759 p
9. Csontos Kristóf 1993 A Jövő SC Veolia 1729 p
10. Székelyi Dániel 1995 Budafóka XXII. SE 1703 p
 
Ranglista
Nők
1. Kiss Adél 1993 Szfvári DELFIN SE 2458 p
2. Kovács Zsanett 1997 A Jövő SC Veolia 2452 p
3. Federics Nikolett 1998 A Jövő SC Veolia 2365 p
4. Farkas Adél 1998 TFSE 2303 p
5. Fodor Flóra 1997 BVSC-Zugló 2151 p
5. Sztankovics Dóra 1999 A Jövő SC Veolia 2151 p
7. Böszörményi Bettina 1998 BVSC-Zugló 2065 p
8. Kassai Odett 2000 Kőbánya Sport Club 2036 p
9. Varnyú Eszter 1998 Parafa Úszó Klub 2023 p
10. Leép Martina 1998 Parafa Úszó Klub 1995 p
____________________________________________________________________________________
Utánpótlás verseny I. forduló www.magyar.sport.hu/uszas/btusz
Budapest, 2012. február 5.
 
50 m. fiú gyorsúszás
1. versenyszám
8 évesek és fiatalabbak
Danka Bendegúz 2004 Szfvári DELFIN SE 1:07,15 30p
Fekete Bertalan 2005 Szfvári DELFIN SE 1:13,76 22p
Kasó Bence 2006 Szfvári DELFIN SE 1:14,03 22p
50 m. leány gyorsúszás
2. versenyszám
8 évesek és fiatalabbak
Halász Maja 2005 Szfvári DELFIN SE 1:03,31 52p
100 m. fiú hátúszás
3. versenyszám
10 évesek
Pinczési Martin 2002 Szfvári DELFIN SE 1:35,13 162p
Várnai Márton 2002 Szfvári DELFIN SE 1:39,85 140p
Kádas Áron 2002 Szfvári DELFIN SE 1:40,32 138p
Lékó Szabolcs 2002 Szfvári DELFIN SE 1:54,60 93p
100 m. leány hátúszás
4. versenyszám
9 évesek
Ács Barbara 2003 Szfvári DELFIN SE 1:44,00 174p
Gebe Evelin 2003 Szfvári DELFIN SE 1:56,36 124p
200 m. fiú vegyesúszás
7. versenyszám
10 évesek
Várnai Márton 2002 Szfvári DELFIN SE 3:21,84 180p
100m: 1:40,21
Kádas Áron 2002 Szfvári DELFIN SE 3:29,23 162p
100m: 1:45,95
Lékó Szabolcs 2002 Szfvári DELFIN SE 4:14,04 90p
100m: 2:05,39
200 m. leány vegyesúszás
8. versenyszám
9 évesek